Cennik

TLENOWY ZASTRZYK - 130 zł / 70 minut

Dla każdego, kto potrzebuje odprężenia i wyciszenia, pojedyncza sesja może być pomocna przed ważnymi wydarzeniami, egzaminami, po dużym stresie, ciężkim dniu.Już jedna sesja tlenoterapii wykonywana regularnie co 2-3 tygodnie poprawi pracę mózgu, polepszy koncentrację, pamięć i zwiększy odporność organizmu na infekcje.

Po sesji w komorze pacjent czuje się wypoczęty, zrelaksowany, ma więcej energii i chęci do działania.

Odczuwalna może być również lekkość w kończynach, mniejsza męczliwość, poprawa koncentracji oraz lepsza jakość snu. To odczuwalne efekty! Niewielka grupa pacjentów odnosi wrażenie chwilowej senności czy lekkiego zmęczenia. Jest to związane z procesem usuwania toksyn z organizmu. Jednak wielu procesów nie jesteś w stanie zauważyć, bo zachodzą one wewnątrz Twojego ciała.W pakiecie taniej:

NA ZDROWIE

3 sesje tlenowe

360 zł

Dla osób potrzebujących poprawy samopoczucia, regeneracji organizmu przy przewlekłym przemęczeniu, znacznej poprawy koncentracji, poprawy jakości snu.

To ilość sesji, która wykonywana w trybie codziennym da skokowy efekt wzrostu jakości pracy mózgu osobom, które pracują powyżej 8 godz dziennie lub uczą się powyżej 6 godz dziennie, ponieważ już taka ilość sesji tlenowych wykonana w trybie codziennym:

  • poprawia mikrokrążenie

  • stymuluje tworzenie się naczyń włosowatych (angiogenezę),

  • stymuluje powstawanie nowych komórek nerwowych (neurogenezę), Pobudza uśpione rejony mózgu i jego komórki.

SIŁOWNIA

5 sesji tlenowych

580 zł

To ilość odpowiednia dla osób trenujących amatorsko, np. zwolenników siłowni czy weekendowego jeżdżenia na rowerze, które chcą zwiększyć wydolność, natlenić mięśnie a także zregenerować organizm po przeciążeniach i urazach podczas treningu siłowego, zniwelować zakwaszenie czy poprawić swoje osiągi.

Zlecana częstotliwość zabiegów to co 2-3 dzień.

SPORT

8 sesji tlenowych

910 zł

To średnia rekomendowana ilość sesji dla sportowców zawodowych ale również amatorów, w okresie przygotowawczym przed zawodami, turniejami, dużymi wyzwaniami oraz w czasie regeneracji – po przeciążeniach, urazach i kontuzjach.

Zalecane jest wykonywanie terapii w trybie co 2-3 dzień.

poCOVID

10 sesji tlenowych

1100 zł

To minimalna ilość sesji (u niektórych może być konieczne nawet do 20 sesji wykonywanych w trybie codziennym lub co drugi dzień) dla osób, które doświadczają długotrwałych poinfekcyjnych powikłań w postaci: osłabionej koncentracji, problemów z pamięcią, z równowagą, męczliwości, spadku nastroju, wydolności, trudności z oddychaniem, osoby potrzebujące regeneracji organizmu oraz poprawy samopoczucia i odzyskanie sił witalnych.

DLA SKÓRY

12 sesji tlenowych

1300 zł

To rekomendowana minimalna ilość sesji dla osób z problemem trudno gojących się ran, ze stopą cukrzycową, łuszczycą, trądzikiem różowatym oraz z oparzeniami i alergiami skórnymi. Tlenoterapia to nie tylko sposób na zachowanie młodego wyglądu. Ma ona także lecznicze działanie na wiele schorzeń dermatologicznych. Mimo różnego pochodzenia chorób skórnych, zabiegi hiperbaryczne pozwalają dotlenić tkanki i zredukować występujące w nich stany zapalne.

NEURO

20 sesji tlenowych

2100 zł

To średnia rekomendowana ilość sesji, wykonywanych w trybie codziennym – dla osób cierpiących na migreny, depresję, bezsenność, chroniczne zmęczenie, po udarze, wylewie, z porażeniem nerwu twarzowego, z mózgowym porażeniem dziecięcym, autyzmem i innymi schorzeniami neurorozwojowymi Pozwalają na rozpoczęcie procesu regeneracji komórek mózgowych, tworzenie nowych połączeń neuronowych.

W zależności od indywidualnego tempa regeneracji, może być koniecznych od 20 do 40 zabiegów w trybie co 2-3 dzień.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji